22 Mayıs 2013 Çarşamba

Evde Oyun ve Etkinlikler Kitabımız

Ceyda ile yapacağımız etkinliklerin neredeyse hepsini internetten araştırıp buluyorum. Kimi zaman da aklıma bir şeyler gelirse yapıyoruz ama bazen araştırıp durmaktan sıkılıyorum gerçekten. Elimin altında olabilecek hemen başvurabileceğim bir etkinlik kitabı arıyordum.
Ankara'ya geçen haftaki kısa ziyaretimiz sırasında Kentpark'taki Arkadaş Kitabevinde annemle araştırma yaparken Ya-Pa yayınlarının Evde Oyun ve Etkinlikler kitabını bulduk. Annem biz küçükken Ya-Pa nın kitaplarını alırdı. Şimdi torunu için araştırma yapıyor. :) Bu kitaptaki etkinlikler hem basit hem de çeşitli malzemeler ile değişik kavramları  öğretiyor. 2-3 yaş için olan kitabı aldım.Ceyda, Ankara'da iken kitabını görmemişti. Eve gelince gösterdim ve kitabını bir güzel inceledi. :) Sonrada aşağıdaki çalışmayı yaptık. Çocuğun saçları için ip, gözleri için de düğme yapıştırdık.Tişörtünü de mavi renge boyadık. :)

1 yorum:

  1. Görmüştüm bu kitabı internette ama şimdiye kadar aldığım etkinlik kitapları hep kötü çıktığından cesaret edmedim almaya :( güzelmiş oysa

    YanıtlaSil